KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 3594162
nr 359 4162
Grafiskt blad
1800-tal, oval ram, L.50
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 maj 2005
300 kr
500 kr
450 kr
600 kr
600 kr
700 kr
700 kr
750 kr